[O1] zamek centralny nie migają awaryjne/ kierunkowskazy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • *specu*
    Drive
    • 2013
    • 55
    • Octavia II (1Z3)
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    [O1] zamek centralny nie migają awaryjne/ kierunkowskazy

    to jeśli już to ja też prędzej piątek
    a jak ktoś mi zeskanuje moją to na 100% się pojawię :diabelski_usmiech
    z drugiej strony jak coś wyjdzie to się będę denerwował później :lol:
  • lizle
    Classic
    • 2011
    • 4
    • Octavia I (1U2)
    • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

    #2
    [O1] zamek centralny nie migają awaryjne/ kierunkowskazy

    Witam, jestem nowy ale korzystałem z funkcji "szukaj", lecz nie znalazłem rozwiązania.
    Octavia I 1.9 tdi elegance.
    Od czasu kiedy podłączyłem przyczepkę, która robiła zwarcie (koledze wywaliło bezpiecznik i przepaliło ścieżkę) podczas włączania prawego kierunkowskazu (starałem się nie włączać ale chyba parę razy zapomniałem) nie działa mi miganie awaryjnych przy zamykaniu i otwierani centralnego zamka. Kierunki działają, awaryjne działają, całe oświetlenie działa. Bezpieczniki sprawdziłem, są ok. w VAGu opcja włączona. Gdzie może być problem.
    W okresie kiedy ciągnąłem przyczepkę wymieniłem podnośnik prawej przedniej szyby i odkryłem otwieranie kluczykiem drzwi w celu opuszczenia wszystkich szyb. Te czynności zapewne nie mają wpływu na w/w problem ale piszę o nich bo kto wie co siedzi w elektronice...
    Może ktoś wie gdzie szukać przyczyny??

    Komentarz

    • ROBAL_26
      RS
      • 2010
      • 2320
      • Octavia I combi (1U5)
      • ATD 1.9 TDI PD 101 KM

      #3
      lizle, sprawdź na vagu czy nie ma jakiś błędów w module konfortu i wogóle,jeżeli coś będzie to może cię naprowadzi kolego.

      pozdro :szeroki_usmiech
      Był ATD 101KM 240NM a teraz jest

      ARL 185KM 371NM http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...lies/smile.png i teraz czuć że auto jedzie http://forum.octaviaclub.pl/core/ima...es/biggrin.png

      https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-k...5-IDeGVGr.html

      Komentarz

      • RksNOWY
        Classic
        • 2011
        • 5

        #4
        do tego jest osobny bezpiecznik ale nie znajduje sie w skrzynce bezpieczników tylko pod tym schowkiem pod kierownicą tam gdzie jest skrzynka przekazników

        Komentarz

        • lizle
          Classic
          • 2011
          • 4
          • Octavia I (1U2)
          • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

          #5
          Dzięki za informacje.
          VAG nic nie wykazał- na tyle na ile umiem się nim posługiwać .Koledze ta przyczepka właśnie przepaliła coś pod kierownicą, tylko że w xantii. Dziś lub jutro tam zobaczę.

          [ Dodano: Pon 15 Sie, 11 19:49 ]
          Kurcze, odkręciłem parę śrubek ale utknąłem. Udało mi się wyjąc matę która znajduje się nad pedałami. Wsadziłem głowę i widziałem jakieś kostki z podłączonymi do nich kablami (dość grube te kable). Jak dobrać się do tych bezpieczników, gdzie one dokładnie są? Jak one wyglądają? Nie chce rozkręcać niepotrzebnie pół deski rozdzielczej.

          Komentarz

          Pracuję...